www.autoreview.nl = Het grootste autotestblad !
Auto Review : "HET GROOTSTE AUTOTESTBLAD VAN DE BENELUX!"
Auto Review nummer 2010/02


 inhoudsopgave


artikelnummer: arnl201002
Vanaf 5 februari 2010 in de winkel! Voor 1 euro!

Feest! Auto Review bestaat in februari vijf jaar. Dat vieren we met een supergaaf 1 euro nummer. Maar liefst 41 auto's voelen we aan de tand, waaronder een Bugatti Grand Sport, een Porsche 911 Turbo Cabriolet, een Lamborghini Gallardo LP 560-4 Spyder en niet één, maar twee Nissan GT-R's. We laten het niet bij onbetaalbare schoonheden, want we vergelijken ook de nieuwe Opel Astra met zeven van zijn naaste concurrenten en we gaan aan de haal met een Citroën C3 en drie tegenstanders. O ja, je kunt ook nog een lange, hete zomermaand in een Focus CC winnen. Niet te lang wachten, want op=op!

Nieuws

De Amerikanen komen beetje bij beetje terug, het regende nieuws uit het ijskoude Detroit. Ga er maar eens goed voor zitten.

Tests

Opel is reuze trots op de nieuwe Astra. Wij willen weten of die trots gepast is en zetten de Astra 2.0 CDTi af tegen onder meer de Volkswagen Golf, de Mazda3, de Ford Focus en de Skoda Octavia.

Als het echt schoon moet zijn, kies je voor de Toyota Prius, maar wat lever je daarvoor in? We onderzochten het en zetten de hightech Japanner tegenover twee schone diesles uit Duitsland. Het resultaat is verrassend.

Rij-impressies

De Nissan Cube is een vreemd autootje, niet bedoeld als volumemodel, wel als eye catcher. Dat is zeker gelukt. Of íe ook mooi is? Bepaal dat zelf maar.

Een auto als een Volkswagen Sirocco verdient een krachtige motor. De R krijgt de tweeliter turbomotor mee met 265 pk.

Reportages

We trotseerden de winter door met vier totaal verschillende 'auto's' een rondje rondom het IJsselmeer te gaan rijden. Het leverde prachtige plaatjes, een mooi artikel en een paar bevroren vingers op.

Een Mini is niet gemaakt om de prijs voor best-buy te winnen. Waar ze wel voor gemaakt zijn: om lekker mee te rijden. Bovenop een Haags parkeerdak bijvoorbeeld. We gingen met drie totaal verschillende Mini's aan de haal.

Rubrieken

  • Prijslijst, natuurlijk met alle nieuwe modellen
  • Lifestyle: de mooiste flatscreens
  • Tom Coronel blikt terug op vijf jaar WTCC